AmnioCheck test na wyciek wód płodowych 1szt

40,00 zł
Brutto

AmnioCheck test do wykrywania wycieku płynu owodniowego.

Każdy test pakowany jest osobno.  

Jest łatwym w użyciu domowym testem in vitro do wykrywania wycieku płynu owodniowego, dzięki któremu można wykryć wyciek płynu owodniowego w przypadku ryzyka takiego wycieku.

NIESTETY CHWILOWO PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Najbezpieczniejsze systemy płatności! Najbezpieczniejsze systemy płatności!
  • Wysyłka już następnego dnia roboczego! Wysyłka już następnego dnia roboczego!
  • Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni! Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni!

AmnioCheck jest prostym, domowym testem, który umożliwia wykrycie ewentualnego wycieku płynu owodniowego w przypadku wystąpienia ryzyka takiego wycieku. 

Test jest w postaci wkładki chigienicznej zakładanej do bielizny i umożliwia normalne funkcjonowanie. Po pierwszych oznakach wilgoci należy wkładkę wyjąć i sprawdzić jej zabarwienie po upływie 10 minut. Jeśli zabarwienie jest koloru niebieskiego lub zielonego oznacza to że prawdopodobnie doszło do wycieku płynu owodniowego lub do infekcji pochwy. W takim przypadku należy skontaktować się z lekarzem. Jeśli wkładka zabarwiła się na żółto, to doszło do wycieku moczu, co zdarza się niestety w ciąży. 

Przed zastosowaniem proszę zapoznać się z ulotką dołączoną do testu. 

10051

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć