Silon Oleva Fabric kształt na piersi

240,00 zł
Brutto

Zestaw stanowi komplet na 1 pierś.

Silon Oleeva Fabric to nowoczesny silikonowy opatrunek do leczenia różnego rodzaju blizn i keloidów. Skuteczny i łatwy w stosowaniu plaster na blizny stosowany regularnie zmniejsza i rozjaśnia blizny, niweluje i zmiękcza zgrubienia zostawiając skórę zdrową i gładką. 

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Najbezpieczniejsze systemy płatności! Najbezpieczniejsze systemy płatności!
  • Wysyłka już następnego dnia roboczego! Wysyłka już następnego dnia roboczego!
  • Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni! Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni!

Silon Oleeva Fabric –cienki, pokryty z jednej strony materiałem w cielistym kolorze, elastyczny opatrunek na blizny wielokrotnego stosowania.

Kształt na piersi zawiera - okrągłą otoczkę sutkową + kształt kotwicy dla jednej piersi

Silon plaster na blizny to opatrunek bardzo mocny i trwały który, można nosić nawet do 1,5 miesiąca. Jest miękki i idealnie przylega, choć nie jest pokryty klejem. Nie przesuwa się na skórze i poddaje się wszelkim ruchom ciała. Ze względu na brak kleju i dłuższe stosowanie, w tym konieczne mycie i suszenie - opatrunek na blizny wymaga dodatkowego mocowania. Silon powinien być stosowany na zagojone blizny (ok. 3 tygodnie po zdjęciu szwów). Nie należy go aplikować na otwarte rany.

Silikonowy plaster na blizny znacznie zmniejsza zmiany powstałe m.in. w wyniku zabiegów chirurgicznych czy urazów i poparzeń. Opatrunki można też stosować profilaktycznie po zabiegu (gdy rana się zagoi) w celu zapobieżenia ewentualnym śladom na skórze.

Silon Oleeva Clear (Silcone Elastomer Sheeting) jest opatrunkiem przeznaczonym do stosowania na blizny zwykłe, przerostowe i keloidy. Zapobiega ich powstawaniu i powoduje, że blizny stają się bardziej miękkie, rozjaśnione i uzyskuje się ich lepszy wygląd estetyczny. Poprawia również powierzchnię i kolor blizny.
Silon jest miękkim opatrunkiem o wydłużonym czasie użytkowania. Przeznaczony jest on do wielorazowego użytku w okresie od jednego do trzech miesięcy.

Przed zakupem plastra na blizny należy wybrać odpowiedni rozmiar i rodzaj opatrunku Silon. Istnieją trzy rodzaje Silonów w trzech rozmiarach:

·          Oleeva Clear - cienki i przeźroczysty do stosowania przez ok. 1,5 miesiąca

·          Olleva Fabric - cienki i z jednej strony pokryty materiałem w cielistym kolorze do stosowania przez ok. 1,5 miesiąca

·          Silion SES - grubszy i przeźroczysty do stosowania przez ok. 2,5 - 3 miesiące

·          Każdy typ występuje w rozmiarach: 4cm x 13cm, 13cm x 13cm, 13cm x 25cm

  • Silon Olleva Fabric występuje również w różnych kształtach specjalnych - na blizny po operacjach brzucha, po operacjach na piersi, po abdominoplastyce. 

W celu pełnego pokrycia blizny, należy wybrać rozmiar pozwalający na pozostawienie dodatkowej krawędzi wokół blizny szerokości ok. 1 cm. Jeżeli istnieje taka potrzeba, można przyciąć każdy opatrunek Silon tak, aby uzyskać odpowiedni anatomiczny kształt i rozmiar.

Materiał: silikon, teflon

Produkty rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

11822

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć