Solgar Formuła VM-75 kapsułki

79,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Najbezpieczniejsze systemy płatności! Najbezpieczniejsze systemy płatności!
  • Wysyłka już następnego dnia roboczego! Wysyłka już następnego dnia roboczego!
  • Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni! Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni!

Formuła VM-75 firmy Solgar to preparat zawierający bogaty skład witamin i minerałów dla dorosłych. Zaletą jego jest możliwość stosowania 1 raz dziennie.

Produkt zawiera schelatowane aminokwasowo mierały, co gwarantuje ich biodostępność. Warto zwrócić uwagę na unikalną postać schelatowanego żelaza, które świetnie się wchłania i nie powoduje zaparć ani podrażnień żołądkowo-jelitowych.

Preparat VM-75 zawiera oprócz witamin i minerałów sproszkowaną bazę ziołową, w skład której wchodzi lucerna, acerola, pietruszka, rukiew wodna i dzika róża. Stanowi to balast, który oprócz własnego działania terapeutycznego powoduje lepsze wchłanianie składników mineralnych i witamin.

Formuła VM-75 zalecana jest dla osób o dużej aktywności fizycznej, dla osób w okresie rekonwalescencji oraz stosujących diety eliminacyjne.

Najbardziej renomowany preparat witaminowo-minerałowy ceniony w świecie za skuteczność składu (pełny o wysokiej potencji skład witami­nowo-minerałowy, zawiera schelatowane aminokwasowo minerały, en­zymy trawienne, zioła, bioflawonoidy i mieszaninę naturalnych karote­noidów).

1 kapsułka preparatu VM-75 w kapsułkach zawiera połowę składu tablet­ki preparatu VM-75 w tabletkach.

Daje to możliwość zmiennego dawko­wania 1 do 2 kapsułek dziennie. Stanowi to alternatywne rozwiązanie dla osób zażywających preparaty multiwitaminowo-minerałowe i mających problemy żołądkowo-trawienne, ponieważ składniki w preparacie VM-75 kapsułki nie są poddawane kompresji przez co są łatwiejsze do strawienia.

4928

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć