Solgar Folian

57,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najbezpieczniejsze systemy płatności! Najbezpieczniejsze systemy płatności!
  • Wysyłka już następnego dnia roboczego! Wysyłka już następnego dnia roboczego!
  • Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni! Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni!

Folian firmy Solgar to Metafolin czyli L-metylofolian wapnia. Od kwasu foliowego różni się tym, że w maksymalnym stopniu ulega wchłonięciu, wykazuje wyższą biodostępność oraz aktywność fizjologiczną. Działa nawet u osób, które mają zaburzony matabolizm kwasu foliowego w organizmie. Oprócz tego przenika przez barierę krew – mózg i nie maskuje ewentualnego niedoboru witaminy B12 w diecie.

Preparat Folian zalecany jest kobietom planującym ciążę jako profilaktyka wad cewy nerwowej, oraz dla zapobiegania samoistnym poronieniom i przedwczesnym porodom.

Drugim głównym wskazaniem jest niedokrwistość makrocytowa. Folian obniża też poziom homocysteiny – czynnika odpowiedzialnego za uszkadzanie naczyń krwionośnych i prowadzący do miażdżycy tętnic. Poleca się ten suplement również w przemęczeniu, drażliwości, bezsenności, depresji oraz w kłopotach z koncentracją.

9393
2 produkty/ów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć