Solgar Kompleks Termogeniczny

149,00 zł
Brutto

Kompleks termogeniczny firmy Solgar to niezwykle efektywny suplement diety wspomagający kontrolę masy ciała w skojarzeniu z odpowiednią dietą i wysiłkiem fizycznym. Unikalnym składnikiem preparatu jest wyciąg z ziaren zielonej kawy – svetol. Chrom zawarty w kompleksie termogenicznym przyspiesza spalanie tłuszczu, a cholina, inozytol i metionina odtłuszczają wątrobę.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najbezpieczniejsze systemy płatności! Najbezpieczniejsze systemy płatności!
  • Wysyłka już następnego dnia roboczego! Wysyłka już następnego dnia roboczego!
  • Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni! Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni!

Kompleks termogeniczny firmy Solgar to niezwykle efektywny suplement diety wspomagający kontrolę masy ciała w skojarzeniu z odpowiednią dietą i wysiłkiem fizycznym. Unikalnym składnikiem preparatu jest wyciąg z ziaren zielonej kawy – svetol. Zawiera on mieszaninę kwasów chrogenowych (przy minimalnej zawartości kofeiny), które ograniczają przyswajanie glukozy, dlatego organizm zaczyna czerpać energię ze zgromadzonego tłuszczu. Chrom zawarty w kompleksie termogenicznym przyspiesza spalanie tłuszczu, a cholina, inozytol i metionina odtłuszczają wątrobę.

Składniki zawarte w preparacie umożliwiają lepsze wykorzystanie składników odżywczych z mniejszej ilości pożywienia. Poprzez wpływ na ośrodek sytości w mózgu hamują nadmierne łaknienie i ułatwiają proces chudnięcia. Jednocześnie wzmacniają aktywność procesu termogenezy, co umożliwia utrzymanie właściwego bilansu energetycznego. Stosując Kompleks Termogeniczny Solgara chudnie się bez odczucia głodu. Znajdujący się w preparacie Svetol zmniejsza przyswajanie cukrów prostych, chrom stymuluje mechanizmy przyspieszające spalanie tłuszczu z jego magazynów w tkance tłuszczowej – zielona herbata, pieprz kajeński i w wątrobie – cholina, inozytol, metionina. Bioperine zwiększa wykorzystanie większej ilości składników odżywczych w mniejszej porcji pożywienia, co jest ważne przy dietach o ograniczonej kaloryczności. Svetol, zielona herbata, chrom - regulują adekwatność i poprawność bodźców odbieranych w ośrodku sytości usprawniając mechanizmy wykorzystania energii w mózgu. Pieprz kajeński zawiera kapsaicynę, która zwiększa wydatek energetyczny (przyśpiesza termogenezę) oraz ogranicza apetyt. Można przyznać, że naukowcy Solgara w prepracie Kompleks Termogeniczny zawarli składniki nie tylko mające kluczowe znaczenie dla odchudzania, ale wykorzystali ich synergiczne działanie aby zwiększać skuteczność stosowania.

Kompleks termogeniczny przeznaczony jest do stosowania jednocześnie z programem kontroli masy ciała opartym na właściwym odżywianiu i aktywności fizycznej. Wysiłek fizyczny dostosowany do wydolności jest konieczny, ponieważ dochodzi do lepszego ukrwienia złogów tkanki tłuszczowej w organizmie i lepszego jej spalania. Zrównoważona dieta umożliwia lepsze zapanowanie nad chęcią podjadania słodyczy między posiłkami.

Chyba nikomu już nie trzeba wyjaśniać korzystnego wpływu aktywności ruchowej na funkcjonowanie całego organizmu. Bezpośrednio ruch wpływa na przemianę materii i gospodarkę energetyczną, nie można jednak zapominać o jego znaczeniu dla zwiększania wydolności działania niektórych organów (płuca, układ krążenia, układ nerwowy) oraz zapobiegania różnym chorobom (cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie) i dysfunkcjom (bóle kręgosłupa, dyskopatie, zwyrodnienia stawów). Wydzielana podczas wysiłku adrenalina i endorfiny korzystnie wpływają też na stan psychiczny, uczucie zmęczenia i poziom zadowolenia. Osoby regularnie ćwiczące są spokojniejsze, bardziej pogodne i pewne siebie, mają więcej energii. Wskazać należy, że nie musi to być wysiłek intensywny ale regularny. Wystarczy 3 razy w tygodniu 40 min szybkiego spaceru (może być pływanie, jazda na rowerze, taniec) – taka porcja ruchu może nie niesie sama w sobie wysokiego spalania, ale w połączeniu z korzyściami dodatkowymi płynącymi z regularności i długotrwałości (zwiększające się tempo wysiłkowej przemiany materii, zwiększenie spoczynkowej przemiany materii) przyniesie trwały i znaczący efekt. Liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ. W długofalowym wymiarze lepszym spalaczem tłuszczu będzie rytmiczny marsz niż bardziej intensywny, krótszy bieg.

Wskazania:

  • kontrola i redukcja masy ciała oparta na wysiłku i odpowiedniej diecie

  • zwiększenie efektywności wysiłku fizycznego

  • poprawa ogólnej wydolności wysiłkowej

  • zwiększenie efektywności diety o ograniczonej wartości energetycznej.

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek

Zapewnia kurację: 30 dni

Skład:

Dwie kapsułki roślinne zawierają:

Wyciąg z ziaren kawy zielonej (Svetol®) 400 mg

(Coffea canephora robusta Pierre)

Cholina (dwuwinian) 25 mg

L-metionina 50 mg

Wyciąg z zielonej herbaty 4:1 (Camelia sinensis) 50 mg

(ekwiwalent 200 mg liści)

Pieprz kajeński (Capsicum annuum) 50 mg

Inozytol 25 mg

Wyciąg z owoców czarnego pieprzu (Bioperine®) (Piper nigrum) 5 mg

Chrom (pikolinian) (Chromax®) 150 µg

Naturalne substancje pomcnicze:

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna

Otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza

Substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu

Informacja alergiczna:

Produkt nie zawiera: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują­cych, zapachowych lub barwiących.

9390
1 produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć