Solgar BCAA Plus

95,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Najbezpieczniejsze systemy płatności! Najbezpieczniejsze systemy płatności!
  • Wysyłka już następnego dnia roboczego! Wysyłka już następnego dnia roboczego!
  • Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni! Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni!

BCAA Plus – Branched chain amino acid – aminokwasy o rozgałęzionych łań­cuchach to: leucyna, izoleucyna i walina. Lewoskrętne, naturalne aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach polecane są zarówno osobom zdrowym jak i chorym. Dzięki „wolnej” postaci wchłaniają się bez strat z układu pokarmowego bez konieczności trawienia.

Chorym z zaburzeniami układu nerwowo-mięśniowego spowalniają postęp choroby.

Cierpiącym na uszkodzenia/marskość wątroby zapobiegną dalszym uszkodzeniom i wspomogą regenerację dzięki wspomaganiu syntezy białek.

Osobom podczas treningu siłowego umożliwią szybsze odzyskiwanie sił, wzrost i naprawę mięśni.

BCAA Plus powinny być przyjmowane razem w czasie posiłku, ponieważ spożycie tylko jednego z nich zmniejsza poziom pozostałych.  Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach cechuje podobna budowa ale różny metabolizm.

Działanie:

·    NAPRAWA MIĘŚNI
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach stanowią ok. 1/3 tkanki mięśnio­wej, zatem na przykład podczas treningu siłowego wykazujemy zwiększone zapotrzebowanie na nie.

·    SZYBSZE ODZYSKIWANIE SIŁ PO WYSIŁKU
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach mogą być wykorzystywa­ne jako alternatywne źródło energii w przypadku wyczerpania glikogenu w mięśniach.

·    OCHRONA UKŁADU NERWOWO-MIĘŚNIOWEGO
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach mogą być pomocne w zaburzeniach nerwowo-mięśniowych (np. stwardnienie zani­kowe boczne (ALS)) poprzez zwiększenie siły mięśni i spowolnienie utra­ty funkcji ruchowej.

OCHRONA PRZED USZKODZENIEM WĄTROBY
Zdolność zapobiegania uszkodzeniom wątroby (np. uszkodzeniom obser­wowanym w marskości wątroby) może wynikać z poprawy syntezy białek w tkankach wątroby.

4912

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć